Günümüzde her geçen gün artık fiziksel mağazalar yerini sanal online mağazalara bırakmaktadır. E-Ticaret sitelerinin bizlere sağladığı birçok kolaylık bulunmaktadır. Günümüzde modern en değerli ticaret yapı taşlarından biri olarak kabul edilmektedir.

Web Sitemiz  SSL Sertifisana sahip E-ticaret   platformunda hizmet vermektedir. 14 yıl iş tecrübesi ve güvene dayalı bir ticaret anlayışıyla yoluna devam ediyor..Yazar Kasa üretici firmaya bağlı çalışmalar yapmış ARGE hizmetlerinde çalışmış ve POS MAKİNA  -YAZAR KASA - ADİSYON CİHAZLARI üretimine katkı sağlamış alanında bir çok seminere katılmış tecrübeli bir firmadır.

Mali işleri iyi analiz eder sadece Termal Rulo imalatı yapmayıp sahada da bu ürünlerle ilgili analizler yapmış bir kuruluştur.

Online satış konusunda siz değerli müşterilerimize güvenli ödeme yöntemleri, ürün çeşitliliği, detaylı ürün özellikleri ve kolay ulaşılabilirlik ile çözümler sunmaktayız. Her daim kaliteli ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatmak adına sitemizi ve sistemimizi güncelliyor olacağız.